W szkolnym ogródeczku rośnie szczypiorek!!! Zdrowy, zielony, pachnący...dlatego dziś przedszkolaki zajadały go ze świeżymi eko jajkami od Brzezińskich kur...prawie wszystkie dzieci chętnie je zajadały:)
W szkolnym ogródeczku
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
|
|
|
|
|
|