16 czerwca szkołę odwiedził Klaun Walduś. Dzieci, zwłaszcza te młodsze, z zapałem i zaangażowaniem oglądały niezwykłe sztuczki i magiczne triki. Śmiechu i zabawy było wiele. Klaun Walduś opowiadał o czystości z hasłem „Mydło w dłoń zarazki goń”. Występ na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Klaun Walduś



