W dniu 12 lutego 2026 r. uczennice naszej szkoły należące do zespołu wokalno - instrumentalnego koncertowały w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Lisowie współtworząc wieczorek poetycko - muzyczny w stylu lat dwudziestych minionego wieku.
Wydarzenie promowało czytelnictwo i kulturalny sposób spędzania wolnego czasu. Zgromadzeni mogli usłyszeć poezję Juliana Tuwima i Bolesława Leśmiana, oraz wysłuchać utworów o tematyce związanej z walentynkami.
Wystąpiły: Magdalena Brzozowska kl. 5, Dominika Adamczuk, Zofia Urban, Lena Wójcik kl. 6, Zofia Ogrodowska kl.7.




