22 maja 2026 r. ruszyliśmy na wyjątkowy rajd rowerowy do Firleja w ramach projektu „Poznajemy Nasz Region na Dwóch Kółkach” razem z Kołem Gospodyń Wiejskich w Brzezinach.
Nad jeziorem Firlej czekał nas aktywny dzień pełen wspólnej integracji i dobrej zabawy przy ognisku.



